Çagrı Merkezlerine Toptan Ucuz Kulaklık ve Bilgisayar

Toptan Bilgisayar Satış Çözümleri - Call Center (Çağrı Merkezi)

 

Günümüzün hızla büyüyen sektörleri arasına giren Çağrı Merkezlerine ucuz maliyetli bilgisayarlar için piyasa araştırması yapmak kaçınılmazdır. Bunu dikkate alarak Çağrı Merkezleri için ideal ikinci el bilgisayar ve kulaklık tedarik etmekte ve kampanyalarımız ile bunu desteklemekteyiz.

 

Çağrı Merkezi Bilgisayarı Nedir ?

 

Yüksek donanım konfigürasyonuna ihtiyacı olmayan, sadece çağrı merkezi programlarını stabil performans ile çalıştırması beklenen bilgisayarlardır. Maliyetler, kullanılan programa göre ihtiyaç duyulduğundan dolayı değişiklik gösterebilir. Sektördeki girişimciler tercihlerini genelde 2. el'den yana kullanırlar.

 

Programa Göre Nasıl Bilgisayar Seçmeliyim ?

 

Özellik olarak incelediğimizde;

 

En az, hızı 2-3 Ghz arasında olan Pentium 4 veya dengi bir AMD ya da Celeron İşlemci ve 1 GB Ram ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır. Ayrıca bilgisayar'ı ikinci el olarak almak isterseniz kasanın temizliğine çok dikkat etmelisiniz.

 

Görmeden almayın !

 

Almak istediğiniz bilgisayarı yerinde görmeden almak; kısa vadede tekrar eden masraf risklerini de almak istediğiniz anlamına gelir. İkinci el sektörü, genelde kasadan ve monitörden görüntü almanın yeterli olarak kabul edildiği bir çok firmayı barındırmaktadır. Kasanın ve monitörün temizliğine önem vermezler; ilk elden aldıkları gibi ikinci el'e ulaştırırlar. Bu yüzden bilgisayarlarınızı satın almadan önce iyice kontrol edin.

 

Çözümlerimiz

 

Anadolu Bilgisayar, toptan bilgisayar almak isteyen müşterilerimizi ilk olarak mağazasına davet etmekte ve müşteri gelemeyecek kadar uzakta ise numune olarak bir adet bilgisayar göndermektedir.

 

Garanti ve İade

 

Müşteri beğenmediği takdirde iade edebilir ve parasını geri alabilir. Ayrıca gönderilen tüm bilgisayarlar Anadolu Bilgisayar Garantisi kapsamında ilk 15 gün birebir değişim garantilidir. 16. Günde doğabilecek sorunlar için Teknik Destek hizmetimiz devreye girer.

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır